ورود به حساب کاربری

 
*
*

نکات مهم

سلام دوست عزیز، بهتر است نکات زیر را بدانید؛ لطفا توضیحات زیر را مطالعه فرمایید و اگر در ورود به پنل کاربری خود مشکلی دارید، آن را از طریق بخش پشتیبانی و یا بخش ارتباط با ما، اطلاع دهید.

– اگر به تازگی ثبت نام کرده‌اید، یک ایمیل حاوی رمزعبور برایتان ارسال می‌شود. اگر آن را دریافت نکرده‌اید یا فرم ورود به درستی بارگذاری نمی‌شود، لطفاً این مورد را با واحد پشتیبانی سایت درمیان بگذارید تا کمکتان کنیم.

– اگر اطلاعات خود را به درستی وارد می کنید و پیغام «اطلاعات ورود نادرست است» را مشاهده می کنید، ممکن است آدرس ایمیل یا پسورد خود را اشتباه وارد کرده باشید؛ اما اگر از صحت اطلاعات اطمینان دارید، ممکن است حساب شما به دلیل عدم رعایت قوانین سایت حذف شده باشد؛ لطفاً مجدد ثبت نام کنید.

– اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، برای بازیابی رمز عبور خود، روی دکمه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید؛ سپس آدرس ایمیل خود را در فرم تایپ کرده و روی دکمه «درخواست کلید امنیتی» کلیک کنید؛ ایمیلی حاوی یک کلید امنیتی مخصوص برایتان ارسال می شود، سپس روی دکمه «تغییر رمز عبور (پس از دریافت کلید)» کلیک کنید؛ حال در فرم باز شده، کلید امنیتی را وارد و پسورد جدید خود را تاییپ کنید؛ سپس روی دکمه «تنظیم رمز عبور جدید» کلیک کنید؛ اکنون می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب خود شوید.

– ارسال ایمیل به شما ممکن است گاهی اوقات تا 10 دقیقه طول بکشد. (معمولاً بلافاصله ارسال می شود)

– اگر ایمیل بازیابی رمز عبور را دریافت نکرده اید، پوشه Spam را چک کنید؛ اگر ایمیل بازیابی رمز عبور را نیافتید، (پس از 10 دقیقه) دوباره اقدام کنید.

– اگر آدرس ایمیل خود را فراموش کرده اید، متاسفانه بازیابی حساب کاربری شما امکان‌پذیر نیست؛ لطفا دوباره ثبت نام کنید.

– اگر کلید امنیتی را از ایمیل خود Copy می کنید، توجه داشته باشید که بعد از آن یک فاصله قرار می گیرد، هنگامی که کلید را در فرم تغییر رمز عبور Paste می کنید، ممکن است با خطای «کلید امنیتی وارد شده معتبر نمی باشد» مواجه شوید؛ در این صورت مطمئن شوید که کلید امنیتی بدون فاصله در فیلد مربوطه کپی شده است.

– ممکن است ایمیل ارسال شده به پوشه Spam رفته باشد، اگر ایمیل را دریافت نکرده اید، این پوشه را بررسی کنید.

اگر 15 دقیقه گذشته است و ایمیل را دریافت نکردید، لطفاً دوباره مراحل را تکرار کنید و اگر بازهم ایمیلی دریافت نکردید، لطفاً آن را با واحد پشتیبانی سایت درمیان بگذارید تا کمکتان کنیم.