ورود
*
*

نکات مهم

سلام دوست عزیز، بهتر است نکات زیر را بدانید؛ لطفا توضیحات زیر را مطالعه فرمایید و اگر در ورود به پنل کاربری خود مشکلی دارید، آن را از طریق بخش پشتیبانی و یا بخش ارتباط با ما، اطلاع دهید.

نکات مربوط به ورود به حساب کاربری

– اگر ایمیل خود را تایید نکرده باشید، حساب شما فعال نمی شود و نمی توانید وارد پنل کاربری خود شوید؛ در این صورت، اگر سه بار تلاش ناموفق برای ورود داشته باشید، به مدت ۲۰ دقیقه محدود شده و نمی توانید وارد پنل کاربری خود شوید. (حساب شما با تایید ایمیلتان فعال می شود)

– اگر به تازگی ثبت نام کرده اید و ایمیل فعال ساز حساب کاربری خود را دریافت نکرده اید، روی دکمه «ارسال مجدد ایمیل فعال سازی» کلیک کنید؛ همچنین لازم به ذکر است که پوش Spam ایمیل خود را هم چک کنید، ممکن است ایمیل فعال ساز اشتباهاً به این پوشه منتقل شده باشد.

– اگر در بارگذاری فرم ورود مشکلی وجود دارد، لطفاً مورد از طریق پشتیبانی سایت اطلاع دهید و یا از طریق فرم ارتباط با ما اقدام فرمایید.

– اگر اطلاعات خود را به درستی وارد می کنید و پیغام «اطلاعات ورود نادرست است» را مشاهده می کنید، ممکن است آدرس ایمیل یا پسورد خود را اشتباه وارد کرده باشید؛ اما اگر از صحت اطلاعات اطمینان دارید، ممکن است حساب شما به دلیل عدم رعایت قوانین سایت مسدود شده باشد؛ لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

نکات مربوط به فراموشی رمز عبور

– اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی رمز عبور خود، روی دکمه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید؛ سپس ایمیل یا نام کاربری خود را در فرم تایپ کرده و روی دکمه «درخواست کلید امنیتی» کلیک کنید؛ ایمیلی حاوی یک کلید امنیتی مخصوص برایتان ارسال می شود، سپس روی دکمه «تغییر رمز عبور (پس از دریافت کلید)» کلیک کنید؛ حال در فرم باز شده، کلید امنیتی را وارد و پسورد جدید خود را تاییپ کنید؛ سپس روی دکمه «تنظیم رمز عبور جدید» کلیک کنید؛ اکنون می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب خود شوید.

– ارسال ایمیل به شما ممکن است گاهی اوقات تا ۱۰ دقیقه طول بکشد. (معمولاً بلافاصله ارسال می شود)

– اگر ایمیل بازیابی رمز عبور را دریافت نکرده اید، پوشه Spam را چک کنید؛ اگر ایمیل بازیابی رمز عبور را نیافتید، (پس از ۱۰ دقیقه) دوباره اقدام کنید.

– دقت کنید که برای بازیابی رمز عبور خود، اشتباهاً روی دکمه «ارسال مجدد ایمیل فعال سازی» کلیک نکنید! در این صورت ایمیلی که برای شما ارسال می شود بدون لینک می باشد.

– اگر ایمیل و یا نام کاربری خود را فراموش کرده اید، متاسفانه راهی برای بازیابی آن وجود ندارد؛ لطفا دوباره ثبت نام کنید.

نکات مربوط به کلید امنیتی

– اگر کلید امنیتی را از ایمیل خود Copy می کنید، توجه داشته باشید که بعد از آن یک فاصله قرار می گیرد، هنگامی که کلید را در فرم تغییر رمز عبور Paste می کنید، ممکن است با خطای «کلید امنیتی وارد شده معتبر نمی باشد» مواجه شوید؛ در این صورت مطمئن شوید که کلید امنیتی بدون فاصله در فیلد مربوطه کپی شده است.

– ممکن است ایمیل ارسال شده به پوشه Spam رفته باشد، اگر ایمیل را دریافت نکرده اید، این پوشه را بررسی کنید.