ورود | ثبت‌نام

ورود | ثبت نام

سیستم ثبت‌نام یا ورود به حساب کاربری تغییر کرده است؛ اکنون می‌توانید بدون ایمیل (با شماره موبایل) در سایت ثبت‌نام کنید. اگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید، با همان ایمیل قبلی وارد شوید. درصورتی که مشکلی داشتید از طریق ایمیل Info@jahanebehtar.com با ما ارتباط برقرار کنید.

نکات مهم

– اگر به تازگی ثبت نام کرده‌اید، یک ایمیل حاوی رمزعبور برایتان ارسال می‌شود؛ لطفاً دقت داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است دریافت ایمیل‌ها تا 15 دقیقه طول بکشد. اگر آن ایمیل را دریافت نکرده‌اید اما اطمینان دارید که ایمیل خود را به درستی وارد کرده‌اید، لطفاً روی دکمۀ «رمزعبور را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید و مراحل بازسازی رمزعبور را انجام دهید.

– اگر اطلاعات خود را به درستی وارد می کنید و پیغام «اطلاعات ورود نادرست است» را مشاهده می کنید، ممکن است آدرس ایمیل یا رمزعبور خود را اشتباه وارد کرده باشید؛ لطفاً رمزعبورتان را بازسازی کنید.

– اگر آدرس ایمیل خود را فراموش کرده‌اید، متاسفانه (به دلایل امنیتی) راهی برای بازگردانی حساب کاربریتان وجود ندارد؛ لطفاً دوباره ثبت‌نام کنید.

– اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، برای بازیابی رمز عبور خود، روی دکمه «رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید؛ سپس آدرس ایمیل خود را در فرم تایپ کرده و روی دکمه «درخواست کلید امنیتی» کلیک کنید؛ ایمیلی حاوی یک کلید امنیتی مخصوص برایتان ارسال می شود، سپس روی دکمه «تغییر رمز عبور (پس از دریافت کلید)» کلیک کنید؛ حال در فرم باز شده، کلید امنیتی را وارد و پسورد جدید خود را تاییپ کنید؛ سپس روی دکمه «تنظیم رمز عبور جدید» کلیک کنید؛ اکنون می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب خود شوید.

– دریافت ایمیل‌ها ممکن است گاهی اوقات تا 10 الی 15 دقیقه طول بکشد. (معمولاً بلافاصله ارسال می‌شود؛ اما لطفاً شکیبا باشید)

– اگر ایمیل بازیابی رمزعبور را دریافت نکرده‌اید، پوشه Spam را نیز چک کنید؛ اگر ایمیل بازیابی رمزعبور را نیافتید، (پس از 10 دقیقه) دوباره اقدام کنید.

– اگر آدرس ایمیل خود را فراموش کرده‌اید، متاسفانه (به دلایل امنیتی) بازگردانی حساب کاربری شما امکان‌پذیر نیست؛ لطفا دوباره ثبت نام کنید.

– هنگامی که کلید امنیتی را از ایمیل خود Copy می کنید، توجه داشته باشید که ممکن است بعد از متن آن، یک فاصله قرار بگیرد، هنگامی که کلید را در فرم تغییر رمز عبور «Paste» یا «جای‌گذاری» می‌کنید، دقت کنید که فاصلۀ اضافی بعد از متن کلید وجود نداشته باشد. درغیر این صورت ممکن است با خطای «کلید امنیتی وارد شده معتبر نمی‌باشد» مواجه شوید؛ بنابراین مطمئن شوید که کلید امنیتی بدون فاصله در فیلد مربوطه کپی شده است.

– ممکن است ایمیل دریافت شده اشتباهاً به پوشه Spam یا «تبلیغات» رفته باشد، اگر فکر می‌کنید ایمیل را دریافت نکرده‌اید، لطفاً این پوشه‌ها را بررسی کنید.

اگر 15 دقیقه گذشته است و ایمیل را دریافت نکرده‌اید، لطفاً دوباره مراحل بازیابی رمزعبور را تکرار کنید و اگر بازهم ایمیلی دریافت نکردید، لطفاً آن را با واحد پشتیبانی سایت درمیان بگذارید تا کمکتان کنیم.

همچنین می‌توانید جهت راهنمایی بیشتر ابتدا ویدیوی آموزشی «شیوۀ بازیابی رمزعبور» را تماشا کنید: