*
*
*
قدرت پسورد

خوش آمدید!

سلام دوست عزیز…

به سایت جهان بهتر خوش آمدید؛ از اینکه به خانواده صمیمی جهان بهتر می پیوندید خوشحالیم!

به شما تبریک می گوییم که تصمیم گرفتید «خوب زندگی کنید و کمک کنید تا جهان جای بهتری برای زندگی کردن باشد».

خدا را شکر می کنیم که تاکنون در این مسیر گام برداشته ایم؛ هرگاه فرد جدیدی در سایت جهان بهتر ثبت نام می کند، ما بسیار خوشحال می شویم از اینکه می توانیم به یک فرد دیگر هم کمک کنیم تا زندگی خود را بهبود ببخشد.

مطالب سایت برای شما

سایت جهان بهتر مطالب ارزشمندی را برای شما آماده می کند؛ شما می توانید دیدگاه های دیگران را بخوانید و به آنها پاسخ بدهید؛ همچنین خودتان هم می توانید سؤالات، نظرات و نتایج خود را در بخش دیدگاه های هر مطلب ارسال کنید.

در این سایت همگی در فضایی صمیمی به یکدیگر کمک می کنیم و امیدواریم شما هم از مطالب به خوبی استفاده کنید.

مطالب زیادی در موضوعات موفقیت های مالی، فردی، سلامتی، بهبود روابط و… قرار می گیرد که نتیجه استفاده از این مطالب، رسیدن به احساس خوب و احساس آرامش است؛ استفاده از هرکدام از مطالب سایت باعث پیشرفت در زندگی شما خواهد شد.

قول می دهیم، قول بدهید

اکنون که تصمیم گرفته اید زندگی خود را تغییر بدهید، اگر می خواهید واقعا نتیجه بگیرید، لطفا قول بدهید که وقتی مطلب جدیدی را یاد می گیرید، حداقل به مدت شش ماه، به صورت ۱۰۰ درصد به آن مطالب عمل کنید.

ذهن شما مانند زمینی حاصلخیز است؛ شما هنگامی که بذری در این زمین می کارید، باید به آن بذر آب بدهید، باید به آن نور بدهید، باید به آن کود بدهید، باید از این زمین مراقبت کنید و برای آن شش ماه زمان بگذارید؛ در این صورت بذر کاشته شده جوانه می زند و رشد می کند! این جوانه ها همان نتایج زندگی شما هستند؛ هنگامی که این جوانه ها (نتایج) را در زندگی خود مشاهده کردید، به خودتان قول بدهید که با تمام وجود بر مطالب و آموزه هایی که فرا گرفته اید، عمل کنید تا آن جوانه های کوچک به جنگی سرسبز و پربار تبدیل شود.

لطفا قول بدهید که اگر با این مجموعه هستید، به مدت شش ماه تمام حرف هایی که تاکنون از اطرافیان خود شنیده اید، مطالب کتاب هایی که مطالعه کرده اید و… را فراموش کنید و تمرینات گفته شده را به مدت شش ماه (بدون اما و اگر) انجام بدهید و مطالب را به صورت صددرصد بپذیرید؛ پس از شش ماه تصمیم بگیرید که می‌خواهید ادامه بدهید یا نمی‌خواهید!

به شما قول می دهیم نتایجی متحیر کننده را تجربه خواهید کرد، خواهشمندیم وقتی که نتیجه گرفتید، حتما نتایج خود را با این مجموعه به اشتراک بگذارید تا سایر دوستان هم از شما انرژی بگیرند و با امید و ایمان بیشتری حرکت کنند.

دوست عزیز، پس از مشاهده اولین نتایج، اگر می خواهید اصل نتایج خود را بدست آورید، باید این مسیر را ادامه دهید؛ اولین نتایج نشانه هایی هستند که به شما می‌گویند این راه درست است.

خداوند همواره به شما نشانه هایی می دهد تا شما امیدوار تر شوید و با اشتیاق حرکت کنید؛ اما پس از آن، نوبت شما است که با تعهد و ایمان حرکت کنید.

امیدواریم که...

امیدواریم در این سایت حضور داشته باشید و فعالیت کنید، لطفا نتایج خود را در بخش دیدگاه های هر مطلب به اشتراک بگذارید؛ دیدگاه های شما برای ما و سایر اعضا بسیار ارزشمند هستند.

یکی از قوانین جهان: هرچقدر اتفاقات و نتایج خوب زندگی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، نتایج و اتفاقات خوب بیشتری برای شما رخ خواهند داد؛ چون تمرکز شما روی زیبایی ها، اتفاقات و نتایج خوب زندگیتان است.

امیدواریم همراه با عشق و صمیمیت در این مسیر حرکت کنیم و همواره نتایج عالی شما را در سایت ببینیم.

خدا را شکر می کنم که این آگاهی را به من عطا کرد و کمکم کرد که آن را با شما به اشتراک بگذارم.

سید محمد موسوی