ضمن تشکر از شما دوست عزیز جهت انتخاب جهان بهتر برای پیشرفت و موفقیت خود، توجه شما را به مجموعه قوانین سایت جلب می‌نماییم:

۱- سؤالات پیش از خرید را از طریق ایمیل info@jahanebehtar.com مطرح فرمایید.

۲- پیش از خرید محصول، توضیحات آن را به‌صورت کامل مطالعه کنید.

۳- محصول خریداری‌شده توسط شما، مخصوص استفاده خود شما و خانواده شما (والدین، برادر، خواهر و یا همسر و فرزندان) است؛ بنابراین نباید محصول خریداری‌شده را در اختیار افراد دیگر قرار دهید.

۴- فروش و پخش محصولات گروه جهان بهتر ممنوع است و درصورتی‌که ثابت شود محصول خریداری‌شده، توسط شما در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به فروش رفته یا به‌صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است؛ گروه جهان بهتر این حق را دارد تا حساب کاربری شما را مسدود کرده و اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد.

۵- خرید محصولات گروه جهان بهتر به‌صورت اشتراکی ممنوع است و درصورتی‌که ثابت شود محصول خریداری‌شده توسط شما، خرید اشتراکی بوده است، گروه جهان بهتر این حق را دارد تا حساب کاربری شما را مسدود کرده و اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد.

۶- جهان بهتر در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی شما مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی، اطلاعات شخص موردتقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

۷- ضمانت نامه بازگشت وجه: تمامی محصولات گروه جهان بهتر، دارای ضمانت‌نامه بازگشت وجه هستند؛ ضمانت‌نامه به این صورت است که اگر فرد به مطالب و آموزه‌های گفته شده در محصول عمل کرد و نتیجه‌ای نگرفت؛ گروه جهان بهتر موظف است که تمام مبلغ پرداخت‌شده را به ایشان عودت دهد.

  • تبصره ۷-۱: محصولاتی مانند کتاب‌های الکترونیکی به دلیل مشخص نبودن میزان عملکرد فرد، از این ضمانت‌نامه مستثنا هستند.
  • تبصره ۷-۲: علاوه بر این ضمانت‌نامه، ممکن است شرایط و ضمانت‌نامه‌های دیگری برای محصولات مخصوص وجود داشته باشد؛ فرد موظف است توضیحات ضمانت‌نامه موجود در صفحه محصول را مطالعه کند.

۸- قوانین ارسال دیدگاه در سایت نیز شامل این مجموعه قوانین است. [ قوانین ارسال دیدگاه ]

۹- برای حفظ حقوق قانونی کاربران و گروه جهان بهتر، کلیه کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود (نام، نام خانوادگی، جنسیت، شماره موبایل و ایمیل) به سایت جهان بهتر می‌باشند. ضمناً عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیماً بر عهده ایشان خواهد بود؛ گروه جهان بهتر هیچ مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات کاربران ندارد.

نکته بسیار مهم: فرد متعهد به استفاده از ایمیل اصلی خود برای ثبت نام در سایت جهان بهتر خواهد بود؛ استفاده از هرگونه ایمیل موقتی یا ایمیل‌های غیر اصلی، تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده بلافاصله حساب کاربری فرد متخلف از سایت حذف خواهد شد! (در صورت حذف شدن حساب کاربری، اطلاعات خریدهای قبلی و همچنین موجودی کیف پول از بین خواهد رفت و قابل بازگشت نخواهد بود؛ استفاده از ایمیل غیر اصلی، تنها عامل حذف‌شدن حساب کاربری می‌باشد. بنابراین در صورتی که قبلاً از ایمیل غیر اصلی استفاده کرده‌اید، همین لحظه یک حساب کاربری جدید در سایت ایجاد کنید.

توجه: به دلایل امنیتی، تغییر آدرس ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد.

۱۰- فرد موظف است در خرید از سایت جهان بهتر، فقط از کارت بانکی متعلق به خودش استفاده کند (کارت بانکی باید به نام خریدار باشد)؛ تحت هر شرایطی، در صورت استفاده‌ی خریدار از کارت بانکی دیگری که متعلق به او نباشد، جهان بهتر هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر مسائل احتمالی نخواهد داشت و تمامی مسئولیت‌ها متوجه خریدار خواهد بود. همچنین جهان بهتر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال دریافت اطلاعات هویتی (مانند کارت ملی، کد ملی و…) از کاربران ندارد.

۱۱- فرد با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت، تمامی مواد این قوانین و ضوابط گروه جهان بهتر را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فرد وجود ندارد.

۱۲- تغییرات فنی: گروه جهان بهتر برای بهبود کیفیت خدمات، حق انجام تغییرات فنی، سخت‌افزاری، نرم‌افزاری یا شبکه‌ای را در سایت جهان بهتر دارد؛ در مورد تغییراتی که پنل کاربری کاربران را تحت تأثیر قرار می‌دهد، گروه جهان بهتر موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش‌آمده را رفع کند. هرگاه به دلیل موارد ضروری، گروه جهان بهتر امکان اطلاع‌رسانی یا خدمات‌دهی را از دست بدهد و یا فوریت‌های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید، مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت.

۱۳- تغییرات قوانین: قوانین سایت جهان بهتر، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر است و ازآنجاکه این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین‌الملل به‌صورت آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، گروه جهان بهتر حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه‌ی بروز شده‌ی قوانین را از طریق لینک به صفحه‌ی قوانین در وب‌سایت جهان بهتر را در اختیار عموم قرار خواهد داد. ضمناً گروه جهان بهتر مسئولیتی نسبت به اطلاع‌رسانی نفربه‌نفر در خصوص تغییرات احتمالی را نداشته و فرد می‌بایست موارد را عنداللزوم با مراجعه به وب‌سایت جهان بهتر کنترل نماید.

تاریخ آخرین تغییرات در قوانین: ۱۳۹۸/۰۳/۲۹