سلام دوست عزیز!

  از شما خواهشمندیم جهت همکاری و کمک به تحقیقاتِ گروه جهان بهتر، لطفاً به این هفت سوال پاسخ بدهید.

  نکات مهم:

  - هیچگونه اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل و... از شما ثبت نمی شود و این اطلاعات کاملاً بی نام و نشان هستند.

  - لطفاً در پاسخ به این سوالات، آنچه که واقعاً به آن اعتقاد دارید را پاسخ بدهید، نه آنچه که در کتاب ها خوانده اید، نه آنچه که زیباست یا دوست دارید که آنگونه باشید، نه آنچه که به شما گفته اند؛ لطفاً دقت کنید که پاسخی که به این سوالات می دهید، باید آن چیزی باشد که در مورد شما حقیقت دارد و به آن اعتقاد دارید.

  - این اطلاعات صرفاً جهت تحقیقات در زمینه موفقیت مالی است و بعد از مدتی با توجه به اطلاعات جمع آوری شده، برای بهبود وضعیت مالی شما، مطالب بسیار ارزشمندی در سایت قرار خواهد گرفت.

  سؤالات

  1- من اعتقاد دارم که سن، جنسیت، تحصیلات، سرمایه اولیه، زندگی در کشور یا شهری خاص و... ، تاثیر زیادی در ثروتمند شدن افراد دارد.

  2- وقتی به شرایط مالی ام نگاه می کنم، متوجه می شوم که وضعیت من چقدر شبیه به وضعیت پدر و مادرم است؛ برای مثال، اگر پدرم ولخرج بود، اکنون من هم همانطور هستم؛ یا اگر خسیس بود یا اگر به سختی پول به دست می آورد یا اگر همیشه بدهکار بود، یا اگر ریسک پذیر نبود و یا... ، اکنون من هم همانطور هستم.

  3- درآمد من هرچقدر که افزایش پیدا می کند، هزینه هایم نیز افزایش می یابد.

  4- بعضی مواقع وقتی که خیلی کار دارم یا اگر مشکلی برایم به وجود آمده باشد، برایم خیلی سخت است که از دیگران درخواست کمک کنم.

  5- افزایش درآمدم، تنها راه ثروتمند شدنم است.


  لطفا ری‌کپچا را تایید کنید: * (ری‌کپچا چیست؟)