پیام نوروزی

پیام نوروزی سال 97

عید نوروز و آغاز سال 1397 را به شما دوست عزیز تبریک می‌گویم! می‌خواهم در مورد راز موفقیت در سال جدید صحبت کنم و اینکه چگونه می‌توانید در سال جدید، پیشرفت خوبی در زندگی خود داشته باشید؛ حتماً فایل صوتی «پیام نوروزی 97» را از بخش دانلودها، دانلود کرده و بشنوید؛ زیرا مطالب مهمی گفته‌شده که خوب است این مطالب را بدانید.

روز گذشته که در حال مطالعه مجله فوربس بودم (مجله‌ای که هرسال فهرست ثروتمندان جهان را منتشر می‌کند)، اطلاعات جالبی را در آن دیدم:

«نسبت به سال گذشته، تعداد میلیاردرهای جهان 9 درصد افزایش داشته است و جمعاً ثروت کل این افراد نیز 15 درصد افزایش پیدا کرده است»

اگر به روند زندگی مردم دقت کنید، متوجه می‌شوید که نسبت به گذشته، نه‌تنها ثروتمندان، بلکه تمام افراد جهان، ثروتمندتر شده‌اند.

به نظر شما منبع این ثروت بی‌انتها چیست؟!

به نظر شما چه عاملی باعث ثروتمندتر شدن جهان شده است؟!

چرا فردی مثل بیل گیتس که در یک روز، میزان قابل‌توجهی از ثروتش را می‌بخشد، بازهم به ثروتی بیش از ثروت قبلی خود دست پیدا می‌کند؟!

مردم کشور چین، تا همین چند سال پیش از گرسنگی می‌مردند، اما چرا اکنون با داشتن 54 نفر از 165 میلیاردر تازه‌وارد جهان به لیست فوربس، رتبه نخست میلیاردرهای تازه را به خود اختصاص داده است؟! چرا اکنون در رتبه دوم ثروتمندترین کشور جهان قرار دارد؟

این‌ها همگی نشانه‌هایی هستند که می‌گویند ما جهانی داریم بسیار ثروتمند؛ ما خدایی داریم وهاب که هر روز از منابع بی‌انتها خود، ثروتی بیشتر از روز گذشته عطا می‌کند!

این نشانه‌ها یعنی جهان روزبه‌روز ثروتمندتر می‌شود!

این نشانه‌ها یعنی هرروز فرصت‌ها و موقعیت‌ها برای ثروتمند شدن بیشتر می‌شود!

این نشانه‌ها یعنی هرروز ثروتمندتر شدن، سریع‌تر و آسان‌تر می‌شود!

همه این نشانه‌ها پیامی به همراه دارند، پیام آن‌ها را بشنوید که می‌گوید: «ثروت می‌تواند از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، وارد زندگی‌تان شود؛ اگر وهابیت خداوند و فراوانی نعمت‌ها را باور کنید

یادتان باشد که اگر باورهای شما و کارهایی که انجام می‌دهید مانند سال گذشته باشد، امسال هم تفاوت خاصی با سال‌های گذشته نخواهد داشت! پس لازم است که باورهای خود را بهبود ببخشید و کارهای جدیدتر باکیفیت بیشتر انجام دهید.

دوست دارم امسال، شعار خانواده صمیمی جهان بهتر این‌گونه باشد: «ثروتمند شدن و ثروتمند بودن، معنوی‌ترین و باشکوه‌ترین کار است!»

از شما می‌خواهم که از همین امروز، تمام تمرکز خود را برای دیدن فراوانی نعمت‌ها و ثروت‌های موجود در جهانِ اطرافتان بگذارید؛ در این صورت باور فراوانی ثروت و نعمت‌ها در وجود شما شکل می‌گیرد و به همین دلیل ثروت بیشتری وارد زندگی‌تان می‌شود.

بر اساسِ قوانینی که خداوند برای این جهان قرار داده است، جهان کارش این است که هرروز فرصت‌های جدیدی به وجود بیاورد، هرروز نعمت‌های بیشتری را فراهم کند، هرروز ثروت‌های بیشتری را پدید آورد؛ اما فقط برای افرادی که این فراوانی را باور می‌کنند و بیشتر می‌خواهند.

بدون شک شما هم مثال‌های زیادی از فراوانی نعمت‌ها و ثروت‌های جهان دارید؛ اگر دوباره به اطراف خود دقت کنید و فراوانی‌ها را بهتر ببینید، باورهای شما از کمبود به فراوانی تغییر می‌کند؛ فقط کافی است به مثال‌های کوچک و بزرگ خود از فراوانی‌های جهان دقت کنید.

پس هم‌اکنون قلم و کاغذ خود را بردارید و به اطرافتان نگاه کنید، سپس حتی کوچک‌ترین نشانه‌ای که از فراوانی نعمت‌ها و ثروت‌ها دیدید، آن را یادداشت کرده، تأیید کنید و به خاطر بسپارید؛ در این صورت ذهنتان نیز این فراوانی را باور می‌کند.

در این صورت، پس از مدتی، موجی از راهکارها و ایده‌های ساده اما ارزشمند و کارآمد به ذهنتان خطور می‌کند و این‌گونه حتی از جایی که فکرش را هم نمی‌کنید، جریان ثروت و نعمت‌های بیشتر وارد زندگی‌تان می‌شود.

می‌توانید مثال‌های خودتان را در بخش نظرات همین صفحه بنویسید تا هم خودتان و هم دیگران نیز این مثال‌ها را ببینند.

امسال را فرصتی تازه برای خودتان بدانید؛ با ثروتمندتر شدن خودتان، زندگی‌تان را بهبود ببخشید و جهان را گسترش دهید!

خوب است در مورد این موضوع کمی بیشتر بگویم؛ وقتی‌که ثروتمند می‌شوید:راز موفقیت در سال جدید

 • زندگی راحت‌تر و شیرین‌تری را تجربه می‌کنید.
 • الگوی هزاران نفر می‌شوید برای ساختن باورهای قدرتمند کننده و انگیزاننده‌ای برای رشد اطرافیانتان و این یعنی هم خودتان خوب زندگی می‌کنید و هم جهان را با سرعت بیشتری گسترش می‌دهید.
 • به دوستان و عزیزانتان، بیشتر می‌بخشید؛ و چه احساسی زیباتر است از بخشش؟!
 • با سرمایه خود، چرخ استارت‌آپ‌های نوپا اما موفق بیشتری را به گردش درمی‌آورید و خوب است بدانید که قدرتمندترین فرکانس متعلق به ساختن است!

 

دانلود فایل کتابچه الکترونیکی این مقاله (PDF)

حجم این فایل: 20 مگابایت (کوچک)

سلامت این فایل تایید شده است.

مدت زمان: 14 دقیقه

برای دانلود فایل صوتی روی دکمه زیر کلیک کنید:

دانلود فایل

شما می‌توانید برای دانلود این فایل، این QR Code را اسکن کنید.
(راهنمای استفاده)

5 پاسخ
 1. رضا اکبرزاده
  رضا اکبرزاده گفته:

  سلام به آقای موسوی و دوستان
  سال نو رو به همگی تبریک میگم
  یه مثال که الان به ذهنم رسید این بود که مثلا وقتی 20 سال پیش میرفتی عید دیدنی تقریبا همه آجیل ها نخود و کشمش بود و نهایتا گردو هم داشت اما الان با همین وضعیت که میگن گرونیه خداروشکر وضع مردم خیلی بهتر شده و تقریبا همه آجیل های باکیفیت و کامل دارن. یا مثلا اون موقع ها وقتی میخواستی بری عید دیدنی باید کلی منتظر میموندی که یه نفر ماشینشو بیاره یا تاکسی میگرفتی اما الان تقریبا همه خانواده ها حداقل یه ماشین دارن!
  همینجور مثال های زیادی به ذهنم میرسه
  مثلا اون موقع ها پنیر تخم مرغ برنج و روغن همگی کوپنی بودن اما الان خداروشکر وضع مردم خیلی بهتره
  واقعا فراوانیه فقط کمی تلاش می خواد تا بتونیم از نعمت ها استفاده کنیم
  به نظر من واقعا بعد از اعتقاد به خدا ثروتمند شدن معنوی ترین کار دنیاس
  سال خوبی داشته باشین
  ممنون

دیدگاه خود را ثبت کنید

پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال دیدگاه، ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید