بررسی دعای زیبای کمیل از دیدگاه توحیدی

دعای کمیل و بررسی آن از دیدگاه توحیدی

دعای کمیل از حضرت علی (ع) می‌باشد که آن را به کمیل بن زیاد آموخت و اگر آن را با دقت بخوانید، متوجه می‌شوید که نکات بسیار ارزشمندی در آن نهفته است. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این برنامه باهم دیگر دعای کمیل را از دیدگاه توحیدی بررسی کنیم و شخصیت حضرت علی (ع) را بیشتر بشناسیم و به درک عمیق‌تری از ایمانش برسیم.

درباره شخصیت حضرت علی (ع) صحبت‌های زیادی شده و مطالب و کتاب‌های زیادی نوشته‌شده است؛ همان‌طور که میدانید، حضرت علی (ع) شخصیتی بسیار معروف و برجسته است!

به همین دلیل سعی کرده‌ام در این برنامه، دعای کمیل که از حضرت علی (ع) مکتوب شده است را بررسی کنم و فکر می‌کنم که اگر ما معنی فارسی آن را با دقت و ژرف‌اندیشی بیشتری بخوانیم، به درک عمیقی نسبت به باورهای حضرت علی (ع) دست پیدا می‌کنیم و ایمان و دیدگاه توحیدی آن حضرت را عمیق‌تر درک می‌کنیم؛ بنابراین در این برنامه سعی کردم دعای کمیل و شخصیت حضرت علی (ع) را از زاویه و دیدگاهی متفاوت بررسی کنم.

این برنامه به شما کمک می‌کند که ایمان و دیدگاه توحیدی خود را تقویت کرده و وارد مسیر موفقیت و زیبایی‌ها شوید.

لازم به ذکر است که اصلاً نمی‌خواهم در این برنامه از حضرت علی (ع) به‌عنوان امام اول شیعیان یا خلیفه چهارم اهل تسنن یاد کنم؛ به شما دوستان عزیز نیز پیشنهاد می‌کنم این دیدگاه‌های فرقه‌ای را کنار گذاشته و به‌جای آن، به شناخت و درک بیشتر شخصیت حضرت علی (ع) بپردازید.

هدف این برنامه

هدف من در این برنامه، آشنایی شما با شخصیت و باورهای حضرت علی (ع) است؛ حضرت علی (ع)، توحید عملی را در دعای کمیل بسیار عالی آموزش می‌دهد که به کمک این برنامه این موضوع را بیشتر درک می‌کنیم!

با درک این مفاهیم و آشنایی با دیدگاه‌های حضرت علی (ع) در این برنامه در مورد توحید عملی، به‌راحتی می‌توان فهمید که چه عاملی باعث شده که حضرت علی (ع) تا این حد معروف و شناخته شود.

توصیه می‌کنم فایل صوتی این برنامه را نیز دانلود کرده و بارها و بارها گوش دهید تا هر بار، به درک عمیق‌تری نسبت به توحید عملی و یگانگی الله دست پیدا کنید.

این برنامه برای چه افرادی مفید است؟

– افرادی که به دنبال درک بهتر خداوند هستند. ( بررسی دعای کمیل )
– افرادی که به دنبال پیشرفت اند. ( بررسی دعای کمیل )
– افرادی که به دنبال ورود به مسیر موفقیت و زیبایی ها هستند.
– افرادی که می خواهند موفق و ثروتمند شوند. ( بررسی دعای کمیل )
– افرادی که از خدا می ترسند. ( بررسی دعای کمیل )
– افرادی که خدا را دوست دارند. ( بررسی دعای کمیل )پخش ویدئو « بررسی دعای کمیل از دیدگاه توحیدی» , دعای کمیل بررسی دعای کمیل از دیدگاه توحیدی

بخش دانلودها

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

برای نمایش این قسمت باید ابتدا ؛ اگر در سایت عضو نیستید، خوشحال می شویم که به ما بپيونديد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
خوشحال می شویم دیدگاه شما را در این قسمت ببینیم
پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال دیدگاه، ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید