روند تکامل

بهترین زمان برای شروع کردن

روند تکامل

آیا تاکنون به روند تکامل و رشد یک دانه و تبدیل‌شدن آن به یک درخت پرثمر، توجه کرده‌اید؟
آیا تاکنون به رشد خود که از یک تک‌سلول آغازشده و طی روندی اعضای بدن را شکل داده‌اند، توجه کرده‌اید؟
آیا تاکنون به روند شکل‌گیری جهان امروزی فکر کرده‌اید؟

جهان بر اساس قوانینی ثابت و پایدار خلق‌شده است و قانون تکامل یکی از قوانین بسیار مهم آن است!

در این جهان، هر چیز برای تکامل یافتن، ابتدا باید روندی تدریجی را طی کند و طی گذشت زمان به تکامل برسد؛ اما اکثر ما آدم‌ها این قانون را نادیده گرفته و دوست داریم سریعاً به هدفمان دست‌یابیم؛ مثلاً دوست داریم یک‌شبه ثروتمند شویم یا یک‌شبه لاغر یا چاق شویم و… .

اما بر اساسِ قانون تکامل، هیچ‌چیز بدون طی کردن روند تکامل باقی نمی‌ماند؛ برای مثال، یک پروانه بسیار زیبا را در نظر بگیرید، این پروانه جذاب و زیبا، همان کرم ابریشمی است که روزی برای خود پیله ساخته و درون آن پیله روند تکامل خود را طی کرده و اکنون قادر به پرواز کردن است.

اگر به هر آنچه که در اطرافتان وجود دارد توجه کنید، مصداق این قانون را در آن خواهید یافت. این مثال‌ها به ما می‌آموزد که جهان بر اساسِ قانون تکامل خلق‌شده است و برای آن هیچ راه فراری وجود ندارد.

من در این برنامه سعی کرده‌ام با نگاهی شکافنده، به عمق این مفاهیم برویم و با تحلیل و بررسی وقایع زندگی‌مان، حقایق این قانون را دریابیم؛ همچنین سعی کرده‌ام ابعاد این قانون را در مبحث ثروت بررسی و شرح دهم.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد، این است که برای کسب ثروت، در قدم اول، باید «از همان‌جایی شروع کنید که اکنون هستید!»

خوب است بدانید که تنها علتی که بسیاری از افراد می‌خواهند بدون طی کردن روند تکامل خود، ثروتمند شوند، این است که آن‌ها اساسِ کارِ این جهان را درک نکرده‌اند؛ زیرا اگر قوانین این جهان را بشناسند و از آن آگاهی پیدا کنند، بسیاری از اقدام‌های مخرب را انجام نمی‌دهند.

در ادامه این برنامه سعی کرده‌ام که مفاهیمی پایه‌ای را شرح دهم که اساسِ موفقیت برای یک کسب‌وکار نوپا است؛ برای مثال، توضیح داده‌شده است که گرفتن وام در شروع کسب‌وکار، مانند زهری است که به ایده‌های خلاقانه و ثروت آفرین خود، می‌خورانید.

این برنامه با ذکر مثال‌های فراوان از افراد موفقی چون جف بزوس، بیل گیتس، استیو جابز، کنراد هیلتون و… درس‌هایی را به شما خواهد آموخت که لازمه موفقیت در کسب‌وکارتان است.

به نظر من، تنها معلمی که می‌تواند درس‌های لازم برای تبدیل‌شدن به یک ثروتمند خودساخته را به شما بیاموزد، همان لحظه‌ای است که با خودباوری و تعهد، کسب‌وکارتان را از همان‌جایی که هستید، با همان امکاناتی که دارید و در همان وضعیتی که هستید، شروع می‌کنید.

این لحظات بسیار ارزشمند و طلایی، چالش‌هایی که باید بگذرانید و مسائلی که باید حل کنید، همان شالوده‌ای است که کسب‌وکار عظیم آینده خود را بر روی آن بنا خواهید کرد؛ به همین دلیل، افرادی که با دریافت وام می‌خواهند کسب‌وکارشان را شروع کنند، این شالوده را در اختیار ندارند و ساختمانی بدون پایه و اساس را بنانهاده‌اند که صد درصد محکوم به شکست و نابودی است.

در این برنامه توضیح داده‌ام که لازمه شروع کسب‌وکار، سرمایه اولیه نیست، بلکه خودباوری، اعتمادبه‌نفس و آرامش درونی است؛ درحالی‌که وام، تنها چیزی که به شما می‌افزاید، نگرانی‌ها و درگیری‌های بیشتر است.

تأکید می‌کنم، تنها لازمه رسیدن به ثروت دائمی، ایمان، آرامش و باورهای قوی است که از همان تعهدی که برای خود ایجاد کرده‌اید به وجود می‌آیند؛ پس مراقب باشید که با دست خود، ثروت و نعمت را از خودتان دور نکنید و چشمانتان را بر ایده‌های خلاقانه و ثروت آفرین خود نبندید.

کسب‌وکارتان را مانند یک جوجه ببینید؛ تنها کمکی که می‌توانید به یک جوجه برای خارج شدن از تخم کنید، این است که اجازه دهید روند تکامل خود را طی کند و آماده خروج از تخم شود؛ اگر بخواهید زودتر از موعود آن را از تخم خارج کنید، آن جوجه خواهد مرد.

این برنامه برای چه افرادی مفید است؟

– افرادی که به دنبال اخذ وام هستند.
– افرادی که کارمند هستند.
– افرادی که به دنبال سرمایه اولیه برای شروع کسب و کارشان هستند.
– افرادی که می خواهند موفق و ثروتمند شوند.
– افرادی که دارای دسته چک هستند.پخش ویدئو «بهترین زمان برای شروع» , روند تکامل

بخش دانلودها

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

برای نمایش این قسمت باید ابتدا ؛ اگر در سایت عضو نیستید، خوشحال می شویم که به ما بپيونديد.

این پست می تواند برای شما مفید باشد:  قانون جذب و توضیحات کامل در مورد آن
3 پاسخ
 1. vahid naderi
  vahid naderi گفته:

  سلام
  من قبلا وام برداشتم نتونستم هیچ کاری باهاش انجام بدم
  به نظرم حرفایی که توی این فایل گفته شده صحت داره
  دیدن این فایل خیلی به موقع بود چون بازم وسوسه شدم واقعا میخواستم وام بردارم
  خیلی ممنون از شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
خوشحال می شویم دیدگاه شما را در این قسمت ببینیم
پیشنهاد می کنیم قبل از ارسال دیدگاه، ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید